מתלבטים מה ללמוד? מחפשים שינוי שיפתח לכם דלת לעיסוק חדש? אתם מוזמנים להרשם לקורסים הקרובים שלנו ללימודי תעודה:

קורס הכשרת יועצים ומאמנים לכלכלת משפחה בראי העתיד

בשיתוף עם פילת.

תאריך פתיחה 23.11.2020

הקורס מקנה כלים מקצועיים ומתודולוגיה סדורה לניהול ההון האנושי, הקניית כלים ומיומנויות להעברת תהליך כלכלי למשפחה, הצגת דילמות ודרכי התמודדות איתן ובניית תכנית עתיד כלכלית משפחתית או אישית לטווח ארוך.

לפרטים והרשמה לחצו כאן

קורס הגיל הרך במאה ה-21 – ידע וכלים מעשיים למענה איכותי ומקצועי – מבט לעתיד בראיה רב מערכתית. 

מנחה – איריס גרנות.

תאריך פתיחה 29.11.2020 

הקורס מקנה כלים לתקשורת איכותית ולטיפול מיטבי, יחשוף נקודת מבט רחבה על התפתחותם של ילדים, ישלב בין ידע לגבי הצרכים שלהם בחיי היומיום והתפתחותם המיטבית, לבין המטרות והשאיפות שלנו בעבורם בראיה עתידית.
הקורס ייתן לאיש החינוך גם כלים למענה בעבור הורי הילדים בגיל הרך בגישת ה.ב.י.ת.
איריס גרנות מובילה ראיה חדשנית המשלבת תהליכי מודעות עצמית של המבוגר המטפל לתגובות שלו ובמקביל, תהליכי מודעות למסרים שהילד מביע בהתנהגותו.

קורס אימון וליווי שיווקי לבעלי עסקים קטנים ובינוניים.

מנחה – אביטל אריכא.

תאריך פתיחה 2.12.2020

מודל הקובייה לעסקים הינו מודל חדשני שפותח מתוך הצורך של בעלי עסקים בשטח, לתת מענה מהיר ומותאם לדרישות השוק המשתנות, לפיתוחים הטכנולוגיים ולשינויים בערוצי השיווק. הקורס מעניק מגוון כלים לפיתוח היקפי של העסק בגישה הוליסטית ויסודית, הכוללת מיומנויות שיווק, מכירה, גיוס לקוחות רווחיים ושימור לקוחות עבר, חיזוי השוק והתנהגות הצרכנים הצפויה בעתיד.  75 שעות אקדמיות

לפרטים והרשמה לחצו כאן

קורס פיתוח והעצמה באמצעות חוש הומור.

מנחה – נויה מנדל.

תאריך פתיחה 6.12.2020

הומור פותח גם קשרים, מקרב בין אנשים, משנה את האווירה, וכמובן מעלה את המצב רוח בשיח בין אנשים. המצחיקן יהפוך מהר מאוד לחבר. אנשים שהמקצוע שלהם הוא לעמוד מול קהל עם מסרים לעיתים כבדים,  באמצעות הומור, ישכללו את המסר ואת המיומנות שלהם ליצור חוויה ואמפתיה.  היקף הקורס 40 שעות אקדמיות.

לפרטים והרשמה לחצו כאן

קורס בוסט ליזמים צעירים.

מנחה – ד"ר אייל מתן.

תאריך פתיחה – 22.12.2020

כדי להקים מיזם חדש בעידן שמתאפיין בשינויים מהירים, בטכנולוגיה משתנה ובמורכבות עסקית, היזם חייב להבין היטב את התחום שבו הוא פועל, לדעת לרתום משאבים שונים לטובת קידום המיזם, לפתח הבנה פיננסית, להפעיל חשיבה שיווקית יצירתית ולשלוט בטכנולוגיות השונות. הקורס מקנה ליזמים המתחילים את דרכם בעולם היזמות, את הכלים הדרושים לגיבוש רעיון עסקי יעיל ולהוצאתו לפועל באופן מקצועי ומהיר. 
40 שעות אקדמיות – 8 מפגשים.

לפרטים והרשמה לחצו כאן

קורס הנחיית קבוצות וצוותי משימה הווה ועתיד

מנחה – אסף נגל.

תאריך פתיחה – 12.1.2021

הקורס מקנה מיומנויות הנחייה ורכישת כלים מעשיים להובלת קבוצה. ייקנה כלים לחיזוק יכולות בין אישיות, פיתוח מודעות עצמית והעצמה תוך אישית ואימון מעשי ופרונטלי בהובלה, הנחייה והשפעה במעגלים רחבים. בנוסף, פיתוח מיומנויות נדרשות בעולם העבודה העתידי ומתן כלי הנחייה חדשניים. היקף הקורס 100 שעות אקדמיות – 22 מפגשים. 

לפרטים והרשמה לחצו כאן

קורס הסיפור שלי בשואה – דור שני ושלישי

תאריך פתיחה – 12.1.2020

שימור תודעת הזיכרון הוא אתגר משמעותי ברמה הלאומית, כדי לשמר את סיפוריהם של ניצולי השואה ולהנציח את הזיכרון, יש צורך להקנות ידע כיצד להעבירם לדורות הבאים.
הקורס יאפשר הקניית כלים מקיפים ליצירת מצגת אישית של סיפור אישי (של אדם שאת סיפורו נרצה להמשיך ולספר – בין אם הוא קרוב משפחה או לא) שנחווה בתקופת השואה וכמו כן, מציאת דרכים מקוריות לשימור סיפורי השורדים ולתקשר אותם.

בואו ללמוד קורס ייחודי שיעניק לכם ידע חיוני ויישומי בתחומים שונים מוטי עתיד.