אנו מזמינים אתכם לתכנית לימודי תעודה ייחודית שתעניק לכם ידע חיוני ויישומי בתחומים שונים מוטי עתיד.

..כי סוד חציית הנהר, טמון בידיעה היכן מונחות האבנים…

הקורסים שלנו:

בעידן בו איומי סייבר מצויים בשיח יומיומי בעולם כולו. כמו גם מחסור עולמי של מיליוני משרות בתחום, קורס מקיף ומקצועי של אבטחת מידע וסייבר בשילוב עם סימולטור )מאמן הסייבר של התעשייה האווירית( מהמתקדמים בעולם מציב כל סטודנט בארץ ובעולם בקדמת הטכנולוגיה הקיימת כיום עם סיכויים גבוהים להשמה איכותית.

כלי לחוסן החברתי-כלכלי בר קיימא

הקורס יעסוק באחריות חברתית ויצירת ערך משותף של עסקים ותאגידים בעולם החדש. המשתתפים ילמדו ויישמו בנייה של אסטרטגיה עסקית-חברתית. הקורס יכלול דיון בסוגיית הצורך של אחריות ופעילות כזו של עסקים, הכרות עם מגמות חדשניות מהארץ ומהעולם, וכלים יישומיים לבניית אסטרטגיה של אחריות חברתית; באמצעות הרצאות תאורטיות, סדנאות מעשיות, דיונים, פתרון מקרי בוחן ועבודה מעשית.

אילוף ואימון כלבים הוא מקצוע העוסק בהיבט ההתנהגותי, לרבות הקניית הרגלים והתנהגויות למטרה מעשית ושיפור איכות החיים עם הכלב האישי ובלעדיו. שילוב התחום הכלבני כאמצעי חינוך מתמקד בעיקר בקשר המיוחד בין בני אדם לבעלי חיים. 

קורס זה נוצר מתוך הבנה כי מתן מענה נכון ומתאים למכורים פוטנציאליים או מכורים המצויים על 'רצף ההתמכרויות', יכול למנוע את התפתחותה של התמכרות. בקורס יקבלו המשתתפים ידע מקצועי ועדכני המבוסס על מחקרים אקדמאיים בשילוב ניסיון של עשרות שנות טיפול בשטח. סה"כ 48 שעות אקדמיות

קורס יועצים תעסוקתיים

הקורס מעניק הכשרה ליועצים לעבודה בעולם התעסוקה המשתנה ומציע
ללומדים מתודולוגיות, תובנות, גישות וכלים עדכניים אותם יוכלו ליישם בעבודתם הייעוצית.
בואו לעלות שלב עם היכולות שלכם והצטרפו לקורס מבוקש ואיכותי

קורס FPGAXpert

מסלול ייחודי זה נבנה תוך מטרה להקנות חשיפה מלאה לפיתוח מההיבטים העיקריים של צורכי התעשייה וכדי לגשר באופן היעיל ביותר בין הלימודים האקדמיים לבין צורכי התעשייה. המסלול הקפדני מציע לימוד מעשי של מתודולוגיות פיתוח הכולל שפת הגדרת חומרה, סקירת כלי EDA, תהליך פיתוחFPGA  ונגיעה בנושאים וההיבטים החשובים בתהליך ועוד…

קורס הכשרת יועצים למשכנתאות

עליית מחירי הדיור והריבית הנמוכה במשק בשנים האחרונות הובילה ישירות לעלייה במספר רוכשי המשכנתאות ובגובה המשכנתאות. החלטה על נטילת משכנתא היא החלטה כלכלית משמעותית עבור משפחה . בהחלטה זו נדרשים הן הבנה כלכלית והן יכולת עריכת מו"מ. סקרים מראים כי מרבית המשפחות אינן בקיאות באפשרויות העומדות לרשותן ואין להן ידע וכלים לקבלת החלטה מושכלת ונכונה.

הומור פותח גם קשרים, מקרב בין אנשים, משנה את האווירה, וכמובן מעלה את המצב רוח בשיח בין אנשים. המצחיקן יהפוך מהר מאוד לחבר. אנשים שהמקצוע שלהם הוא לעמוד מול קהל עם מסרים לעיתים כבדים,  באמצעות הומור, ישכללו את המסר ואת המיומנות שלהם ליצור חוויה ואמפתיה, כי ברור שמרצה שמעביר את החומר המעניין שלו בצורה לא מעניינת, זה יכנס מאוזן אחת וייצא מאותה אוזן… היקף הקורס 40 שעות אקדמיות.

הקורס בנוי כתפיסה רב תחומית ומובנה על 3 גישות אשר שזורות, אחת בשנייה ומספקות ידע ועקרונות פעולה לצורך עולה וגובר בשנים האחרונות בתחום האימון של פיתוח וחיזוק מיומנות הצלחה ללמידה אצל דור העתיד. סה"כ 100 שעות אקדמיות 

הקורס ייקנה מיומנויות הנחייה ורכישת כלים מעשיים להובלת קבוצה. ייקנה כלים לחיזוק יכולות בין אישיות, פיתוח מודעות עצמית והעצמה תוך אישית ואימון מעשי ופרונטלי בהובלה, הנחייה והשפעה במעגלים רחבים. בנוסף, פיתוח מיומנויות נדרשות בעולם העבודה העתידי ומתן כלי הנחייה חדשניים. היקף הקורס 100 שעות אקדמיות – 22 מפגשים. 

הקורס ייקנה כלים מקצועיים ומתודולוגיה סדורה לניהול ההון האנושי, הקניית כלים ומיומנויות להעברת תהליך כלכלי למשפחה, הצגת דילמות ודרכי התמודדות איתן ובניית תכנית עתיד כלכלית משפחתית או אישית לטווח ארוך.
(131 שעות אקדמיות).

בקורס זה יינתן "ארגז כלים" מגוון הכולל ידע רחב היקף  ורכישת מומחיות בשילוב הפעלה ומיצוי יכולות רגשיות-חברתיות של הילדים. יבחן את הקשר והאינטראקציה בין תגובות המבוגר להתנהגות הילד/ים והיכולת לאתר ולזהות גורמים המגבירים ו/או מעכבים תהליכים התנהגותיים. במסגרת הקורס אף נרחיב אודות מרכזיות התפקיד החינוכי- טיפולי של הורים, גננות ומטפלות בגיל הרך, ההכרחי לחשיבה , ייזום ואיתור פתרונות יצירתיים ומיטביים. 

מודל הקובייה לעסקים הינו מודל חדשני שפותח מתוך הצורך של בעלי עסקים בשטח, לתת מענה מהיר ומותאם לדרישות השוק המשתנות, לפיתוחים הטכנולוגיים ולשינויים בערוצי השיווק. הקורס מעניק מגוון כלים לפיתוח היקפי של העסק בגישה הוליסטית ויסודית, הכוללת מיומנויות שיווק, מכירה, גיוס לקוחות רווחיים ושימור לקוחות עבר, חיזוי השוק והתנהגות הצרכנים הצפויה בעתיד. הקורס בנוי ממערך הדרכה עשיר המבוסס על מקורות העשרה והשראה ובמהלכו מתגבשת בין התלמידים קהילה תומכת של מלווים ומאמנים שהם בעלי עסקים בעצמם המחויבים לתהליך ומדברים שפה אחידה, שפת הקובייה. 75 שעות אקדמיות

שימור תודעת הזיכרון הוא אתגר משמעותי ברמה הלאומית, כדי לשמר את סיפוריהם של ניצולי השואה ולהנציח את הזיכרון, יש צורך להקנות ידע כיצד להעבירם לדורות הבאים.
הקורס יאפשר הקניית כלים מקיפים ליצירת מצגת אישית של סיפור אישי (של אדם שאת סיפורו נרצה להמשיך ולספר – בין אם הוא קרוב משפחה או לא) שנחווה בתקופת השואה וכמו כן, מציאת דרכים מקוריות לשימור סיפורי השורדים ולתקשר אותם.

הקורס יקנה כלים לתקשורת איכותית ולטיפול מיטבי, יחשוף נקודת מבט רחבה על התפתחותם של ילדים, ישלב בין ידע לגבי הצרכים שלהם בחיי היומיום והתפתחותם המיטבית, לבין המטרות והשאיפות שלנו בעבורם בראיה עתידית.
הקורס ייתן לאיש החינוך גם כלים למענה בעבור הורי הילדים בגיל הרך בגישת ה.ב.י.ת.
איריס גרנות מובילה ראיה חדשנית המשלבת תהליכי מודעות עצמית של המבוגר המטפל לתגובות שלו ובמקביל, תהליכי מודעות למסרים שהילד מביע בהתנהגותו.

התפקידים הניהוליים והמבנים הארגוניים אליהם התרגלנו בעשרות השנים האחרונות עוברים תהליך של 'קפיצה קוואנטית' אשר מצריכה מאיתנו ללמוד ולהטמיע גוף ידע חדש ורב מימדי כחלק מההתפתחות המקצועית שלנו כעובדים ומנהלים.סה"כ 50 שעות אקדמיות.

הקורס מתמקד בהכרת מיומנויות העברת המסרים בכלל והכתיבה במותאמת לכל מדיום, בפרט ולהתאמתן למציאות המשתנה: 'תרגום' רעיונות ומסרים לשפה ממוקדת וברורה, יצירת עניין בקרב הקוראים, הנעתם לפעולה, והחשוב מכול – לגרום לכל קורא ובכל ערוץ להבין באמת את המסרים שלנו.

במציאות המורכבת, התחרותית והמשתנה בקצב מואץ של העידן המודרני ,בה הרפואה מתפתחת בצעדים מהירים והשילוב עם ידע האקדמי והפיתוח הטכנולוגי צובר תאוצה, אנו מתמודדים עדיין עם מחלות רבות שהרפואה לא מצאה להן פתרון הולם.
הגישה ההוליסטית המחברת בין מודעות גוף ומודעות נפש מציעה גישה והבנה שונה כשהבסיס הוא יחסי הגומלין של האדם בין גופו לנפשו.
בקורס נתייחס למערכת האלקטרומגנטית המקיפה את האדם ונלמד איך להשתמש בדמיון מודרך כדי לשנות מצבים ולשפר את איכות חיינו תוך כדי לקיחת אחריות על החשיבה, הדיבור והסביבה שלנו.

כדי להקים מיזם חדש בעידן שמתאפיין בשינויים מהירים, בטכנולוגיה משתנה ובמורכבות עסקית, היזם חייב להבין היטב את התחום שבו הוא פועל, לדעת לרתום משאבים שונים לטובת קידום המיזם, לפתח הבנה פיננסית, להפעיל חשיבה שיווקית יצירתית ולשלוט בטכנולוגיות השונות. הקורס יקנה ליזמים המתחילים את דרכם בעולם היזמות, את הכלים הדרושים לגיבוש רעיון עסקי יעיל ולהוצאתו לפועל באופן מקצועי ומהיר. 
(40 שעות אקדמיות – 8 פגישות שבועיות)

קורס הכשרה זה נותן ארגז כלים להצלחה בניהול חנויות אינטרנט, בכל תחומי הידע הנדרשים כולל   בניית אסטרטגיה שיווקית, שימוש נכון בפלטפורמות, תפעול, מכירות וכו'. 100 שעות אקדמיות

תכנית הכשרה בתחומי :כלכלה, קריירה, טכנולוגיה ובריאות, המעניקה ידע חיוני ושימושי לקראת יציאה לחיים בוגרים ועצמאיים. את התכנית יעבירו מרצים מומחים בתחומם. (45 שעות אקדמיות  – 13 פגישות שבועיות).

תכנון עתיד אישי

תכנית לתכנון עתיד אישי המתבסס על תיאוריות אקדמיות בתחום חקר עתידים. הקורס כולל ביצוע פרויקט אישי לתכנון 10 השנים הבאות.
(קורס מבוא – 24 שעות אקדמיות, 6 פגישות שבועיות, קורס מתקדם  24 שעות אקדמיות, 6 פגישות שבועיות)

מציאות מדומה  (Virtual Reality)

הקורס יחשוף את המשתתפים לטכנולוגיות העתידיות בתחומים המתפתחים כולל הדגמה מעשית במעבדת VR באוניברסיטת בר אילן.
(20 שעות אקדמיות – 5 פגישות שבועיות)