אנו מזמינים אתכם לתכנית לימודי תעודה ייחודית שתעניק לכם ידע חיוני ויישומי בתחומים שונים מוטי עתיד.
"..כי סוד חציית הנהר, טמון בידיעה היכן מונחות האבנים…"

המכון לאינטגרציה בראשות הפרופ' דוד פסיג והיחידה להכשרה לעתיד, עוסקים במחקר ופיתוח בתחומים מגוונים במטרה לקדם את החברה באמצעות לימודי הכשרה והעשרה ייחודיים בראיית עתיד.

חקר העתיד צופה כי תחומי עיסוק רבים ייעלמו או יוחלפו באחרים, תחומי דעת רבים יוחלפו באלגוריתמים מהירים וחכמים, מבוססים על אינטליגנציה מלאכותית ובעלי יכולת תקשורת מקומית וגלובלית. לעומת זאת, נראה כי תחומי הרוח והרגש ימשיכו לדרוש התייחסות טיפולית וחשיבותם תקבל בעתיד משנה תוקף.

היחידה להכשרה לעתיד מפתחת ומוציאה אל הפועל קורסים המעניקים תעודה של אוניברסיטת בר אילן וייחודה ביכולותיה לשלב תכנים של "לימוד עתידים" במסגרת נושאים שונים ולתרום למשתתפים בהבנת העתיד או ביכולתם לבצע מעשים בהווה על מנת להשפיע על עתידם האישי, המשפחתי או הקהילתי.

תוכנית לימודי התעודה מכילה את הנושאים הבאים:

קורס הנחיית קבוצות וצוותי משימה - הווה ועתיד, בהנחיית אסף נגל

קורס הנחיית קבוצות וצוותי משימה - הווה ועתיד, של המכון לאינטגרציה - אוניברסיטת בר-אילן, ייפתח ב 14 בינואר 2020.
בואו ללמוד כלים מעשיים להובלת קבוצה ומיומנויות נדרשות בעולם העבודה העתידי.
זה הזמן לעשות את השינוי שתמיד רציתם, ההרשמה בעיצומה.

קורס אימון וליווי שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים בשיטת מודל הקובייה, בהנחיית אביטל אריכא

ב 1 בינואר 2020 ייפתח קורס אימון וליווי שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים בשיטת מודל הקובייה, בהנחיית אביטל אריכא.
הקורס יעניק לכם מגוון כלים לפיתוח היקפי של העסק, הכוללים מיומנויות שיווק, מכירה, גיוס לקוחות רווחיים ושימור לקוחות עבר, חיזוי השוק והתנהגות הצרכנים הצפויה בעתיד.

הסיפור שלי בשואה - דור 2

החל הרישום לקורס - הסיפור שלי בשואה, דור 2 שייפתח בינואר 2020.
שימור תודעת הזיכרון הוא אתגר משמעותי ברמה הלאומית, כדי לשמר את סיפוריהם של ניצולי השואה ולהנציח את הזיכרון, יש צורך להקנות ידע כיצד להעבירם לדורות הבאים.
הקורס יאפשר הקניית כלים מקיפים ליצירת מצגת אישית של סיפור אישי (של אדם שאת סיפורו נרצה להמשיך ולספר - בין אם הוא קרוב משפחה או לא) שנחווה בתקופת השואה וכמו כן, מציאת דרכים מקוריות לשימור סיפורי השורדים ולתקשר אותם.

הגיל הרך במאה ה – 21 – ידע וכלים מעשיים למענה איכותי ומקצועי "זה הקטן גדול יהיה "– מבט לעתיד בראיה רב מערכתית, בהנחיית איריס גרנות

הקורס יקנה כלים לתקשורת איכותית ולטיפול מיטבי, יחשוף נקודת מבט רחבה על התפתחותם של ילדים, ישלב בין ידע לגבי הצרכים שלהם בחיי היומיום והתפתחותם המיטבית, לבין המטרות והשאיפות שלנו בעבורם בראיה עתידית.
הקורס ייתן לאיש החינוך גם כלים למענה בעבור הורי הילדים בגיל הרך בגישת ה.ב.י.ת.
איריס גרנות מובילה ראיה חדשנית המשלבת תהליכי מודעות עצמית של המבוגר המטפל לתגובות שלו ובמקביל, תהליכי מודעות למסרים שהילד מביע בהתנהגותו.

קורס כלים לאימון הגוף והנפש ותזונה בריאה

במציאות המורכבת, התחרותית והמשתנה בקצב מואץ של העידן המודרני ,בה הרפואה מתפתחת בצעדים מהירים והשילוב עם ידע האקדמי והפיתוח הטכנולוגי צובר תאוצה, אנו מתמודדים עדיין עם מחלות רבות שהרפואה לא מצאה להן פתרון הולם.
הגישה ההוליסטית המחברת בין מודעות גוף ומודעות נפש מציעה גישה והבנה שונה כשהבסיס הוא יחסי הגומלין של האדם בין גופו לנפשו.
בקורס נתייחס למערכת האלקטרומגנטית המקיפה את האדם ונלמד איך להשתמש בדמיון מודרך כדי לשנות מצבים ולשפר את איכות חיינו תוך כדי לקיחת אחריות על החשיבה, הדיבור והסביבה שלנו.

קורס יועצים ומאמנים כלכליים בשיתוף פילת

לאור הביקוש, קורס נוסף של מאמנים כלכליים בשיתוף פילת והמכון לאינטגרציה בר אילן, ייפתח בסוף החודש.
4 חודשים בלבד ויוצאים עם מקצוע שיאפשר לכם הכנסה נוספת, עצמאות ושעות גמישות, ייקנה ידע בכלכלה התנהגותית, משכנתא, תהליכי צמיחה ועוד..


קורס Boost ליזמים בהנחיית אייל מתן

מטרת הקורס להקנות ליזמים המתחילים את דרכם בעולם היזמות, את הכלים הדרושים לגיבוש רעיון עסקי יעיל ולהוצאתו לפועל באופן מקצועי ומהיר. קורס Boost ליזמים, הוא קורס יזמות עסקית למתחילים המשלב לימודים עיוניים ותרגולים מעשיים.
הקורס מתמקד בפיתוח הבנה פיננסית, חשיבה שיווקית יצירתית, שליטה בטכנולוגיות שונות ועוד.

קורס מיומנויות ביטוי העצמי בעולם רב-ערוצי

הקורס מתמקד בהכרת מיומנויות העברת המסרים בכלל והכתיבה במותאמת לכל מדיום, בפרט ולהתאמתן למציאות המשתנה: 'תרגום' רעיונות ומסרים לשפה ממוקדת וברורה, יצירת עניין בקרב הקוראים, הנעתם לפעולה, והחשוב מכול – לגרום לכל קורא ובכל ערוץ להבין באמת את המסרים שלנו.

*** פרטים נוספים ורישום:

במייל – shiri.algavish@biu.ac.il

בטלפון – 03-5318260