בקורס תרכשו ידע מקצועי לגבי התמכרות, על הגדרותיה, סוגיה השונים, מאפייניה, גורמים להיווצרותה, מאפייני הטיפול בה, מאפייני הסובבים אותה וסוגיות נוספות הקשורות בעולם ההתמכרויות.
ההרשמה החלה, מספר המשתתפים מוגבל.
 

המכון לאינטגרציה, אוניברסיטת בר-אילן, פותח קורס מאלפי כלבים בכירים עם התמחות במערכת החינוך. אילוף ואימון כלבים הוא מקצוע העוסק בהיבט ההתנהגותי, לרבות הקניית הרגלים והתנהגויות למטרה מעשית ושיפור איכות החיים עם הכלב האישי ובלעדיו. שילוב התחום הכלבני כאמצעי חינוך מתמקד בעיקר בקשר המיוחד בין בני אדם לבעלי חיים. 

המכון לאינטגרציה, היחידה להכשרה לעתיד 

היחידה להכשרה לעתיד מפתחת ומוציאה אל הפועל קורסים המעניקים תעודה של אוניברסיטת בר אילן וייחודה ביכולותיה לשלב תכנים של "לימוד עתידים" במסגרת נושאים שונים ולתרום למשתתפים בהבנת העתיד או ביכולתם לבצע מעשים בהווה על מנת להשפיע על עתידם האישי, המשפחתי או הקהילתי. 

בקרוב יפתח קורס נוסף של הנחיית קבוצות וצוותי משימה - הווה ועתיד

בואו ללמוד כלים מעשיים להובלת קבוצה, חיזוק היכולות הבינאישיות, פיתוח מודעות עצמית והעצמה תוך אישית , התאמה של רעיונות חדשניים לקהלי יעד שונים ומיומנויות נדרשות בעולם העבודה העתידי. פרטים נוספים בקישור המצורף

בקרוב יפתח קורס נוסף של אימון וליווי שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים בשיטת מודל הקובייה

קורס אימון וליווי שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים בשיטת מודל הקובייה של אביטל אריכא, יעניק לכם מגוון כלים לפיתוח היקפי של העסק, הכוללים מיומנויות שיווק, מכירה, גיוס לקוחות רווחיים ושימור לקוחות עבר, חיזוי השוק והתנהגות הצרכנים הצפויה בעתיד. זה הזמן לעשות את השינוי שחיפשתם... פרטים ויצירת קשר בקישור המצורף

מופע רגליים שמחות

ביום שני ה 18.11.19, התקיים המופע "רגליים שמחות" של המכון לאינטגרציה - אוניברסיטת בר-אילן בספרייה העירונית קריית אונו. היה פשוט נהדר לראות את הילדים נלהבים מהמופע הקסום הזה. תודה לכל השותפים לעשייה ולספריית קריית אונו!

סיום קורס א' של מאמנים כלכליים בשיתוף פילת

ב 29.10.19 נערך טקס סיום קורס הכשרת יועצים ומאמנים לכלכלת משפחה בראיית עתיד, של המכון לאינטגרציה - אוניברסיטת בר-אילן בשיתוף עם קבוצת פילת . יום מרגש ומיוחד בו הוענקו תעודות סיום קורס למסיימים. תודה לכל מי שלקח חלק בקורס המדהים הזה ונאחל הצלחה רבה לכל משתתפיו בהמשך הדרך. קורס נוסף יפתח ממש בקרוב, ניתן ליצור אתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.