ניוזלטר המכון לאינטגרציה, היחידה להכשרה לעתיד –  דצמבר 2019

היחידה להכשרה לעתיד מפתחת ומוציאה אל הפועל קורסים המעניקים תעודה של אוניברסיטת בר אילן וייחודה ביכולותיה לשלב תכנים של "לימוד עתידים" במסגרת נושאים שונים ולתרום למשתתפים בהבנת העתיד או ביכולתם לבצע מעשים בהווה על מנת להשפיע על עתידם האישי, המשפחתי או הקהילתי.

בניוזלטר מפורטת תוכנית לימודי התעודה, לצפייה לחצו כאן  

ב 14.1.20 ייפתח קורס הנחיית קבוצות וצוותי משימה - הווה ועתיד

בואו ללמוד כלים מעשיים להובלת קבוצה, חיזוק היכולות הבינאישיות, פיתוח מודעות עצמית והעצמה תוך אישית , התאמה של רעיונות חדשניים לקהלי יעד שונים ומיומנויות נדרשות בעולם העבודה העתידי. פרטים נוספים בקישור המצורף

ב 1.1.20 יפתח קורס אימון וליווי שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים בשיטת מודל הקובייה

קורס אימון וליווי שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים בשיטת מודל הקובייה של אביטל אריכא, יעניק לכם מגוון כלים לפיתוח היקפי של העסק, הכוללים מיומנויות שיווק, מכירה, גיוס לקוחות רווחיים ושימור לקוחות עבר, חיזוי השוק והתנהגות הצרכנים הצפויה בעתיד. זה הזמן לעשות את השינוי שחיפשתם... פרטים ויצירת קשר בקישור המצורף

מופע רגליים שמחות

ביום שני ה 18.11.19, התקיים המופע "רגליים שמחות" של המכון לאינטגרציה - אוניברסיטת בר-אילן בספרייה העירונית קריית אונו. היה פשוט נהדר לראות את הילדים נלהבים מהמופע הקסום הזה. תודה לכל השותפים לעשייה ולספריית קריית אונו!

סיום קורס א' של מאמנים כלכליים בשיתוף פילת

ב 29.10.19 נערך טקס סיום קורס הכשרת יועצים ומאמנים לכלכלת משפחה בראיית עתיד, של המכון לאינטגרציה - אוניברסיטת בר-אילן בשיתוף עם קבוצת פילת . יום מרגש ומיוחד בו הוענקו תעודות סיום קורס למסיימים. תודה לכל מי שלקח חלק בקורס המדהים הזה ונאחל הצלחה רבה לכל משתתפיו בהמשך הדרך. קורס נוסף יפתח ממש בקרוב, ניתן ליצור אתנו קשר לקבלת פרטים נוספים.